O AP Servisu

Prodej a servis domácích spotřebičů Whirlpool Corp. s tradicí od roku 1991

Historie společnosti AP Servis, s. r. o., sahá až do roku 1991. Tehdy došlo ke vzniku firmy, která se původně orientovala pouze na servis spotřebičů Tatramat a odborný prodej náhradních dílů. AP Servis tento úkol převzal a prvořadým cílem se stalo zaručit zákazníkům kvalitnější servisní služby a odbornou pomoc v rámci prodeje náhradních dílů.

Poté, co značku Tatramat převzala společnost Whirlpool, rozšířil AP Servis nejen svou specializaci v oblasti servisu a náhradních dílů, ale začal se věnovat i samotnému prodeji spotřebičů této značky. Úzká specializace a ověřená důvěra ve značku Whirlpool, udělala AP Servis místem, kde dnes zákazník najde komplexní služby od prodeje až po odborný servis spotřebičů.

Komplexnost nabízených služeb: Od prodeje až po značkový servis

Díky letitým zkušenostem vám nyní můžeme nabídnout prvotřídní služby. Servis jsme rozšířili o prodej spotřebičů, origiálních dílů a příslušenství. Samozřejmostí je odborné poradenství s výběrem i údržbou domácích i profesionálních spotřebičů.

Specializace na značky Whirlpool, Hotpoint, Indesit, Bauknecht a KitchenAid

Víme, že každý z našich klientů má odlišné potřeby a upřednostňuje jiný styl nákupu. Vybrané produkty proto můžete zakoupit jak v našem e-shopu, tak i kamenné prodejně v centru Prahy, a to za stejné ceny. Provozujeme maloobchod i velkoobchod a zajišťujeme autorizovaný servis. Zakoupíte u nás nejen špičkové spotřebiče, ale také veškeré náhradní díly, příslušenství a doplňky WPro. Naším cílem je poskytovat služby na té nejvyšší úrovni a zaručit vám absolutní spokojenost.

Nové značky v našem portfoliu

  1. Velké změny AP Servis zažil v roce 2010. Do své nabídky produktů zařadil další značku z rodiny Whirlpool Corporation – Bauknecht. Značka kvality s pětiletou zárukou uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jejím cílem je usnadnit vám běžné práce v domácnosti a zkvalitnit tak celý váš život. Jejími hlavními přednostmi jsou moderní technologie a inovativní design.
  2. V roce 2011 AP Servis doplnil své portfolio o chybějící značku z rodiny Whirlpool Corporation pro evropský trh – KitchenAid. Značka s tradicí, která těží ze svých mnohaletých zkušeností a spojuje luxus s praktičností do kuchyně. Nabízí skutečně precizně zpracované výrobky s originálním designem, který si, i díky široké škále barev, s ničím nespletete.
  3. V roce 2015 kupuje společnost Whirlpool Corp. většinový podíl společnosti Indesit a spolu s britskou značkou Hotpoint se zařazují do značek rodiny Whirlpool i pro český trh.
  4. V roce 2016 dochází ke kompletní integraci značek na českém a slovenském trhu. Nabízíme úplný sortiment nových značek Indesit a Hotpoint. Nadále spolupracujeme výhradně s oficiálním zastoupením pro český trh.

Showroom v centru Prahy

Protože vám chceme nabídnout ty nejlepší služby, pustili jsme se v roce 2011 do rozsáhlé rekonstrukce prodejní plochy. Vznikl tak v Praze unikátní showroom s největším počtem zastoupených výrobků značek Whirlpool, Hotpoint, Indesit, Bauknecht, KitchenAid a WPro na jednom místě.

Lokalita, dostupnost, počet vystavených výrobků, doplňkové služby a odborný personál jsou tím, co vám zpříjemní nákup nového spotřebiče na adrese: Praha 10, Francouzská 233/114

AP Servis s. r. o.
Francouzská 114
101 00 Praha 10

Infolinka 840 110 122

E-mail: info@spotrebice-whirlpool.cz

IČ: 16190726
DIČ: CZ16190726


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz