ace-102-image.jpg
12.10.2016 Rady a tipy

Jak poznat ty nejlepší domácí kávovary

Průměrný Čech ročně spotřebuje přes 3 kg kávy. Díky moderním kávovarům už nemusíte vyrážet do restaurace, abyste si pochutnali na mistrovském espressu, caffé latté nebo cappuccinu.

Zobrazit detail

kitchenaid-artisan_jana-supolikova.jpg
6.10.2016 Rady a tipy

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan – 12 kilo šikovného železa

Zvažujete koupi šikovného robota KitchenAid? Požádali jsme foodblogerku Janu z Muffinarium.cz o její názor na tohoto pomocníka, s nímž téměř denně pracuje.

Zobrazit detail

marek-proche.png

Vedoucí skladu náhradních dílů Marek Proche: „V AP Servisu mě baví lidé i celková atmosféra.“

Dalším nepostradatelným členem našeho týmu je Marek Proche. Zkušenosti v AP Servisu sbírá už od roku 2000. Úzce spolupracuje se servisními partnery. S výběrem náhradních dílů a příslušenství rád pomůže i všem ostatním zákazníkům.

Zobrazit detail

no-frost-lednice.jpg
21.9.2016 Rady a tipy

Jak odmrazit ledničku

Odmrazování lednice nepatří k nejoblíbenějším činnostem. Přesto je třeba se do něj čas od času pustit. Poděkuje vám za to nejen samotný spotřebič, ale i vaše peněženka.

Zobrazit detail

ifa-1.jpg

Reportáž z veletrhu IFA 2016: Chytrá domácnost se stává skutečností

O konektivitě a řízení spotřebičů na dálku se mluví už od roku 2014. Není divu, že se „smart home“ neboli chytrá domácnost stala i ústředním tématem největšího veletrhu spotřební a bílé elektroniky v Evropě. Co přinesla IFA 2016 ve spojení s kuchyňskými spotřebiči rodiny Whirlpool?

Zobrazit detail

masove-koule.jpg
29.8.2016 Recepty

Recept: Masové kuličky z mikrovlnky s krémovou polentou

Vydatná večeře během 20 minut? S unikátní pečicí funkcí Crisp mikrovlnek Whirlpool žádný problém! Zkuste voňavé masové kuličky – skvělý tip italských šéfkuchařů. Zabodujete s nimi doma i při posezení s přáteli.

Zobrazit detail

6.smysl_whirlpool.jpg
23.8.2016 Technologie

6. smysl spotřebičů Whirlpool: překvapí vás, co všechno umí

Myčka sama zvolí ten nejvhodnější program, chladnička hlídá ideální klima a trouba průběžně kontroluje stav připravovaného jídla. To není sci-fi. To je 6. smysl spotřebičů Whirlpool.

Zobrazit detail