whirlpool_wfc-3c23-pf-x_image-3.jpg
25.5.2017 Rady a tipy

Jak nejlépe vyčistit myčku?

Díky myčce nemusíme stát hodiny u dřezu plného špinavých talířů. Co dělat pro to, aby zbytky jídel, mastnota a vodní kámen nezanesly i samotný spotřebič? Přečtěte si naše tipy.

Zobrazit detail

roastbeef-1.jpg
17.5.2017 Recepty

Jak upéct ten nejlepší roastbeef v mikrovlnce i klasické troubě?

Roastbeef „po anglicku“ patří k nejoblíbenějším úpravám hovězího masa. Tenoučké plátky báječně chutnají teplé i studené jen tak na chlebu. Jdeme na to!

Zobrazit detail

radomsko.jpg

Exkurze AP Servisu v továrně na myčky a pračky Whirlpool a Indesit

Jako jeden z nejstarších a největších partnerů Whirlpool Corp. v ČR dostal AP Servis pozvání do přísně střeženého provozu tovární výroby. Přečtěte si naše zážitky z exkurze, která proběhla 25. 4. 2017.

Zobrazit detail

jasyko_3.jpg

Láká vás inteligentní domácnost? Stavte se 26. – 29. 4. na Stavebních veletrzích v Brně

Už brzy nebudeme hlídat topení, klimatizaci ani světla. O vše se postarají šikovné řídicí systémy. Přijďte si vyzkoušet modelový chytrý dům na výstavu Inteligentní a bezpečná domácnost v praxi.

Zobrazit detail

360-blog.jpg

Usnadněte si výběr spotřebičů díky revolučním 360° fotkám

Jako 1. e-shop s elektronikou v České republice nabízíme spinové fotky produktů. Mizí tak jeden z posledních rozdílů mezi nákupem v e-shopu a kamenné prodejně. Čím vám tato novinka poslouží?

Zobrazit detail

obedy-pro-deti.jpg

AP Servis se rozhodl podpořit projekt Obědy pro děti. Přidáte se také?

Tisíce školáků v Česku neobědvají se svými kamarády. Jejich rodiče na to bohužel nemají dostatek peněz. Díky Obědům pro děti můžete i vy dopřát potřebným pár malých zázraků.

Zobrazit detail

jak-vycistit-pracku.jpg
16.3.2017 Rady a tipy

Jak vyčistit pračku od filtru až po buben

Chcete, aby vám pračka dlouho a dobře sloužila? Údržba filtru, těsnění ani bubnu není žádná věda. Zajistí čisté, voňavé prádlo a ušetří peníze za opravy. Jak postupovat?

Zobrazit detail