Kariéra u AP Servisu

Přidejte se do týmu předního českého prodejce a servisu domácích i poloprofesionálních spotřebičů oblíbených značek Whirlpool, Hotpoint, Indesit, Bauknecht a KitchenAid. Nenašli jste vhodnou volnou pozici? Nevadí. Napište nám, jak můžeme spolupracovat. Třeba si plácneme. Těšíme se na vás!

Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

AUTORIZOVANÝ SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce
  • servis praček, myček, trub, MT atd.
  • servis chladících zařízení výhodou
  • možnost pouze jednoho oboru, není nutné zabývat se vším
Požadujeme
  • platnou vyhlášku 50, alespoň §6
  • zkušenost v oboru
  • profesionální vystupování, zkušenost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • orientaci na zákazníka, komunikační dovednosti
  • ŘP sk.B - vlastní vozidlo
  • práce na HPP
Nabízíme
  • seriózní jednání a finanční ohodnocení dle provedených servisních zásahů
  • vybavení, zaučení a pravidelná školení
  • zajímavé provizní podmínky, proplácení cestovních náhrad a stravenky
  • systém stálého dodávání a plánování zakázek s administrativním zázemím
  • telefonní dispečink a náhradní díly k dispozici

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Do našeho týmu aktuálně hledáme kolegu na administrativní pozici. Vaším úkolem bude kontakt se zákazníky v oblasti servisu domácích spotřebičů Whirlpool a Indesit a koordinace servisního týmu techniků při opravách.
Požadujeme min. SŠ vzdělání, profesionalitu, odolnost vůči stresu, bezúhonost a 100% nasazení pro zákazníka a kvalitní službu.

Kontaktní osoba:

Jan Míčka ml.
j.micka@apservispraha.cz
M: 606604409

Navigace

Katalog produktů

Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz