Recepty

domaci-smetanova-zmrzlina.jpg
22.6.2017 Recepty

Jak připravit domácí zmrzlinu bez zmrzlinovače? Snadno!

Nejlepší, a taky nejpříjemnější, obranou proti vedrům je něco studeného do žaludku. Naše recepty na smetanovou a tvarohovou zmrzlinu tak mohou zachránit i lidské životy.

Zobrazit detail

nahled_jahodova_rolada.jpg
8.6.2017 Recepty

RECEPT: Piškotová roláda s jahodami a ricotovo-tvarohovou náplní

Letní piškotová roláda, která se vždycky povede, přímo láká k nakrojení. Lehoučké těsto a náplň „nezaplácnou“, jen příjemně naladí na zbytek dne. Takovým drobným hříchem nepohrdne žádný host.

Zobrazit detail

roastbeef-1.jpg
17.5.2017 Recepty

Jak upéct ten nejlepší roastbeef v mikrovlnce i klasické troubě?

Roastbeef „po anglicku“ patří k nejoblíbenějším úpravám hovězího masa. Tenoučké plátky báječně chutnají teplé i studené jen tak na chlebu. Jdeme na to!

Zobrazit detail

espresso.jpg
9.2.2017 Recepty

Milujete espresso? Uvařte si ho jako Italové!

Máte rádi vůni čerstvé kávy, která nabudí všechny smysly? Na dobré espresso nemusíte chodit do kaváren. Stačí se držet těchto doporučení, a „presso“ jako od Itala hravě vykouzlíte i doma.

Zobrazit detail

zdrava-linecka-kolecka.jpg
15.12.2016 Recepty

RECEPT: Mandlové linecké s chia marmeládou

Chcete letos připravit tradiční linecká kolečka zdravě? Bez bílé mouky, cukru a vajíček? Pak si určitě uložte tento recept.

Zobrazit detail

konopne-kulicky.jpg
24.11.2016 Recepty

RECEPT: Raw vánoční kuličky z datlí a semínek

Snažíte se každý rok zkusit alespoň jeden druh nového cukroví? Zdravější varianty, ideálně nepečené, jsou pro to jako stvořené. Ani zastánce tradičního cukroví však neurazí tyto jednoduché kuličky. Už jen na pohled vykouzlí úžasnou sváteční atmosféru…

Zobrazit detail

dynova-polevka-1.jpg
23.10.2016 Recepty

Slavná dýňová polévka Hokkaidó 2× jinak

Podzim bez dýňové polévky si už ani neumíme představit. Úžasně rozehřeje tělo i chuťové pohárky. Ne nadarmo patří v Anglii, Americe i Švýcarsku k oblíbeným slavnostním pokrmům.

Zobrazit detail