8. 12. 2015  |  Rady a tipy  |  0 komentářů

Tipy na praktické dárky do každé domácnosti

Čím udělat radost někomu, kdo nemá rád zbytečnosti? Přinášíme vám 5 tipů na praktické dárky, které najdou uplatnění ve všech domácnostech.

1. Otvírák na konzervy

Cena: 890 Kč

Stylový otvírák si hravě poradí s jakoukoli konzervou a ušetří tak obdarované/mu čas, který může využít na zábavnější činnosti. Má bytelné tělo z ušlechtilé nerez-oceli a příjemný úchyt, který neklouže. Pověstná spolehlivost a kvalita značky KitchenAid se podepisuje i na těch nejdrobnějších pomocnících – i otvírák na konzervy návrháři vypiplali do posledního detailu a poslouží tak i jako pěkný doplněk kuchyňské výzdoby. Na výběr jsou 2 barvy: červená a černá.

 

 

2. Filtr na úpravu vody

filtr na vodu

Cena: 1 950 Kč

Správný pitný režim je půl zdraví. Darujte ho svým blízkým! Denně bychom měli vypít tolik čerstvé pitné vody, jako je 0,035násobek naší váhy v kilogramech. Jak ale na to? Někde je kohoutková voda příliš tvrdá, jinde obsahuje nadbytek chlóru nebo dokonce škodlivé bakterie. S filtrem na úpravy vody máte absolutní jistotu, že budou vaši blízcí pít opravdu čistou, a tedy zdravou, vodu.   

 

 

3.  Nerezová pánvička na všechny typy sporáků

Cena: 3 290 Kč

Ať už vybíráte dárek někomu, kdo vaří denně, nebo naopak jen když musí, bez pořádné pánve se v kuchyni neobejde. Tento model s univerzálním 25cm průměrem pojme cokoli od palačinek až po celou rybu. Skvěle kombinuje vodivé vlastnosti hliníku a odolnost nerezové oceli. Bez obav snese jakékoli kuchyňské náčiní, aniž by hrozilo poškrábání. Nemusíte ani zjišťovat, jaký typ sporáku obdarovaný/á má, protože tato pánev se hodí na všechny od indukční až po elektrický. A to není vše – pánev smí také do trouby, takže v ní jde upéct třeba voňavý bůček nebo zapékané těstoviny. Rukojeť se navíc nikdy nerozpálí, takže může i s hotovým pokrmem putovat rovnou na stůl.

4. Keramická sada 4 pekáčů

Cena: 3 990 Kč

Základní kuchyňskou výbavu doplní ještě sada pekáčů, potřebných pro zdravé dušení, pečení a grilování. Šťavnaté kuře, kachnu, rybu, jehně nebo pečenou zeleninu lze v těchto krásných keramických pekáčích rovnou přenést na prostřenou tabuli. Jejich robustní retroprovedení navozuje takřka babičkovsky domácí atmosféru. Pekáčky se hodí také na ohřev už hotových pokrmů a smějí i do myčky na nádobí.

 

5. Odšťavňovač

Cena: od 9 900 Kč

Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy dodají potřebné živé enzymy, vitamíny, minerály a další prospěšné látky. Čistí organizmus, podporují trávení i regeneraci buněk. Denně by jich každý měl vypít aspoň 0,5 litru! Lahodnou a zdravou šťávu si navíc může obdarovaný/á vzít kamkoli s sebou a vzpomenout si na vás v práci i při sportu. Kvalitní odšťavňovač se postará o maximální využití ovoce i zeleniny a snadné čistění.

A nejpraktičtější tip na závěr:

Hledáte-li ještě praktičtější pozornost, podívejte se do naší nabídky profesionálního příslušenství WPro ke kuchyňským spotřebičům. Můžete tak vytvořit originální balíček třeba pro praní a sušení s tekutým práškem nebo změkčovacím míčkem do sušičky. Nebo poskládat sadu čističů pro trouby, ledničky a nerezové povrchy. 

 


Přidat komentář


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz