4. 12. 2015  |  Rady a tipy  |  0 komentářů

5 tipů na stylové dárky KitchenAid

Co potěší víc než praktický dárek, který báječně vypadá, vydrží dlouhá léta a nabídne profesionální výkon? Přesně takové jsou spotřebiče a kuchyňské náčiní KitchenAid.

1. Otvírák na láhve: pozornost, která potěší

Cena: 590 Kč

Který milovník piva by odolal pěknému otvíráku? Takovému, který ho neopustí po pár použitích? Žádný! Otvírák na láhve, třeba v balíčku s nějakým tím zlatavým mokem, představuje zajímavou pozornost pro přátele, rodinu i obchodní partnery. Díky trvanlivé, hygienické nerez-oceli a příjemnému úchytu si na vás obdarovaný vzpomene při otevírání svého oblíbeného nápoje ještě řadu let.

2. Osobní kávovar: pro ranní i odpolední pohodu

osobní kávovar

Cena: 3 690 Kč

Zamíří každé ráno rovnou ke stánku s kávou, protože nemá vlastní překapávač? Pořiďte mu/jí osobní kávovar! Tato novinka roku 2014 vykouzlí báječnou voňavou kávu nebo čaj stiskem jediného tlačítka. Dopřejte svým blízkým ten nejlepší začátek nového dne, aniž by kupovali drahý a rozměrný kávovar.

3. Topinkovač: vykouzlí křupavou kůrku na všech druzích pečiva

topinkovač

Cena: od 3 690 Kč

Toustovače jsou jedním z výrobků, který proslavil značku KitchenAid.  Celokovové robustní provedení, top výkon a nádherný design dělají z tohoto topinkovače praktický doplněk do kuchyně, který nikdy neleží v koutě. Krom opékání zvládne i rozmrazování pečiva. Díky širokému otvoru to umí se všemi druhy od chleba až po bagetky či bulky.

4. Rychlovarná konvice do kuchyně i kanceláře

rychlovarná konvice

Cena: od 2 790 Kč

Vařit vodu musí i ten největší kuchyňský antitalent. Navíc bývá na lince stále na očích. Potěšte svou rodinu nebo kamarády stylovým doplňkem propracovaným do nejmenšího detailu. Nepřehlédnutelný design této rychlovarné konvice skvěle doplní každou kuchyni i kancelář. Samozřejmostí je přitom maximální výkon a spolehlivost, typické pro značku KitchenAid.

5. Robot, který se nezastaví před žádnou kuchyňskou výzvou

robot KitchenAid

Cena: od 16 990 Kč

Nejslavnější a nejoblíbenější kuchyňský robot světa v bezkonkurenčně nejširší barevné škále. Zastane mnoho rolí: Připojením některého z bohatého příslušenství se vmžiku změní na výrobník těstovin, odšťavňovač na citrusy nebo mlýnek na maso. S tímto pomocníkem v kuchyni nic není nemožné – práce s ním je totiž jedna radost. Darujte ji svým milým!

 

 

A ještě jeden tip na závěr: Chcete potěšit užitečným a přitom nádherným dárkem celou rodinu? Pořiďte jí některý z extra výhodných setů spotřebičů KitchenAid. Ve sladěném setu robotu dohromady s příslušenstvím, nebo topinkovačem a konvicí vychází cena tak úsporně, že minimálně za jeden kus neplatíte vůbec

 

 


Přidat komentář


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz