18. 12. 2015  |  Rady a tipy  |  0 komentářů

5 pomocníků, kteří vám usnadní pečení

Také zbožňujete, když celý byt provoní čerstvé pečivo? Kdo je v kuchyni pečený vařený, ví, jak důležité jsou správné nástroje. Vytipovali jsme pro vás pomocníky KitchenAid, s nimiž vás bude pečení bavit.

1.  Multifunkční krouhač nařeže ovoce, zeleninu, sýr i pečivo

 

Připravujete rádi ovocné dorty? Pak vám určitě přijde vhod kráječ s nerezovými noži, se kterým rychle vytvoříte dokonale souměrné plátky. Praktický krouhač KitchenAid se hodí i na porcování dalších pochutin – zeleniny, sýrů nebo třeba pečiva. Několika rychlými tahy připravíte domácí hranolky nebo vyčarujete dokonalou zeleninovou oblohu k večeři.

2.  Sada kulinářských potřeb si poradí s každým úkolem v kuchyni

kulinářské potřeby

 

Důležité je také pořídit si kvalitní výbavu základních potřeb. Kuchyňské náčiní KitchenAid je naprosto spolehlivé a navíc příjemné do ruky. Vydrží vám léta, aniž by se na něm objevily známky používání nebo rzi. Sada obsahuje 17 kusů kuchyňského náčiní, které využijete jak u pečení, tak i u vaření. Najdete tu škrabku, struhadlo, otvírák na konzervy, obracečku, šlehací metlu a spoustu dalších pomůcek do kuchyně.

3.  Pečicí forma na koláčky, kterou nemusíte drhnout v ruce

pečicí forma

 

Pečení koláčů a buchet bývá příjemné až do chvíle, kdy se musíte vrhnout do boje s přichycenými zbytky. Připálené kousky se zuby nehty drží plechu, takže je musíte většinou odmočit, a pak drhnout, co vám síly stačí. Mnohdy tak docílíte čistého, leč poškrábaného nádobí. Takový problém ale určitě nebudete mít s pečicí formou na koláčky od značky KitchenAid. Je odolná vůči poškrábání a navíc omyvatelná v myčce, takže vás po přípravě moučníku nečeká zdlouhavé ruční drhnutí.

 4.  Váleček, co lahodí oku a netrhá těsto


váleček na těsto

Ideální váleček na těsto si lehce poradí i s tužší hmotou a ještě je pohodlný do ruky. Prvotřídní kousek z dílny KitchenAid je navíc tak designově povedený, že ho můžete použít i jako výzdobu. Černočervené provedení bude slušet každé kuchyni, kterou doplňují rudé tóny, černý model pak zapadne takřka do každého interiéru. Váleček na těsto má pogumovaná madla pro příjemné držení a kovový nepřilnavý povrch, takže se vám těsto nebude trhat.

5.  Kuchyňský robot, který nezná únavu

A největší pomocníky jsme si nechali úplně na závěr – kuchyňské roboty pro domácnost. Při pečení vám ušetří kvanta času a dopomohou k těm nejlepším výsledkům. Dokonale promísí suroviny na těsto a postarají se o krásně nadýchané a vláčné krémy.

Každý, kdo někdy zadělával těsto na buchty ručně, ví, jaká je to námaha. Stejně tak dokonale rozpustit cukr v máslovém krému může zabrat celou věčnost. Ne ale s kuchyňským robotem. Ten se o vše postará a vy se mezitím můžete věnovat příjemnějším činnostem.

Kuchyňské roboty KitchenAid patří mezi špičku. Kromě toho, že jsou dokonale stabilní, pevné a odolné, mají také jedinečný design. Základní model se vyrábí dokonce v 27 barvách. To by bylo, aby se mezi nimi nenašel ten, který bude slušet právě vaší kuchyni.


Přidat komentář


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz