Rady a tipy

french-door-lednice.jpg
12.7.2017 Rady a tipy

Recenze French-door lednice Hotpoint E4D AAA X C

Zákaznice Soňa H. z Prahy se stala v březnu 2017 hrdou majitelkou nové French-Door ledničky značky Hotpoint. Zeptali jsme se jí, podle čeho vybírala a jak je s novou pomocnicí spokojená.

Zobrazit detail

kuchyne_americka-lednice.jpg
15.6.2017 Rady a tipy

Americké a French Door lednice – vyberte tu, co potěší vás nejvíce

Zaujaly vás dvou-, tří- a čtyřdveřové chladničky, do kterých často nakukují hrdinové zahraničních filmů? Moderní americké či French Door lednice jsou hitem už i u nás. Jak vybrat tu pravou?

Zobrazit detail

klimatizace_whirlpool.jpg
1.6.2017 Rady a tipy

Mobilní versus nástěnná: Kterou klimatizaci vybrat?

Proč se trápit horkem, když existují klimatizace? Stačí jen vybrat tu správnou. Rozdíly mezi mobilní a nástěnnou klimatizací vám objasní, který typ pro vás bude ten nejlepší.

Zobrazit detail

whirlpool_wfc-3c23-pf-x_image-3.jpg
25.5.2017 Rady a tipy

Jak nejlépe vyčistit myčku?

Díky myčce nemusíme stát hodiny u dřezu plného špinavých talířů. Co dělat pro to, aby zbytky jídel, mastnota a vodní kámen nezanesly i samotný spotřebič? Přečtěte si naše tipy.

Zobrazit detail

jak-vycistit-pracku.jpg
16.3.2017 Rady a tipy

Jak vyčistit pračku od filtru až po buben

Chcete, aby vám pračka dlouho a dobře sloužila? Údržba filtru, těsnění ani bubnu není žádná věda. Zajistí čisté, voňavé prádlo a ušetří peníze za opravy. Jak postupovat?

Zobrazit detail

kavove-kurzy-po-cr.jpg
9.3.2017 Rady a tipy

Konec „turka“ v Čechách: Velký přehled kávových kurzů po celé ČR

Vaše ranní káva nevoní, nechutná a nenakopává tak, jak by měla? Možná děláte při přípravě některou ze zbytečných chyb. Odstraňte je a pobavte se na některém z oblíbených kurzů vaření kávy.

Zobrazit detail

miminko_pracka.jpg
1.3.2017 Rady a tipy

Domácnost versus dítě: spotřebiče v pohotovosti

Až přijde do rodiny potomek, bude to znamenat velkou změnu. Nejen v podobě režimu dne nebo nového pokojíčku, ale i v řadě zdánlivě obyčejných věcí ve fungování domácnosti. Jaké to jsou?

Zobrazit detail