Rady a tipy

ace-102-image.jpg
12.10.2016 Rady a tipy

Jak poznat ty nejlepší domácí kávovary

Průměrný Čech ročně spotřebuje přes 3 kg kávy. Díky moderním kávovarům už nemusíte vyrážet do restaurace, abyste si pochutnali na mistrovském espressu, caffé latté nebo cappuccinu.

Zobrazit detail

kitchenaid-artisan_jana-supolikova.jpg
6.10.2016 Rady a tipy

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan – 12 kilo šikovného železa

Zvažujete koupi šikovného robota KitchenAid? Požádali jsme foodblogerku Janu z Muffinarium.cz o její názor na tohoto pomocníka, s nímž téměř denně pracuje.

Zobrazit detail

no-frost-lednice.jpg
21.9.2016 Rady a tipy

Jak odmrazit ledničku

Odmrazování lednice nepatří k nejoblíbenějším činnostem. Přesto je třeba se do něj čas od času pustit. Poděkuje vám za to nejen samotný spotřebič, ale i vaše peněženka.

Zobrazit detail

absolute.jpg
5.8.2016 Rady a tipy

3 důvody, proč si pořídit spotřebiče v setu

Neplaťte za nové spotřebiče víc, než je nutné. Pomocníky do domácnosti se vyplatí kupovat v setech. A to nejen po stránce finanční, ale i díky jednotnému designu a praktické instalaci.

Zobrazit detail

desky2.jpg
7.7.2016 Rady a tipy

Jak pečovat o sklokeramické a indukční varné desky

Sklokeramické a indukční varné desky získávají díky modernímu designu a úspornému provozu stále větší oblibu. Oproti klasickému sporáku ani nevyžadují tolik údržby. Nevhodnou péčí ale můžeme jejich povrch zničit. Jak se tedy o sklokeramické a indukční desky starat, aby vydržely co nejdéle jako nové?

Zobrazit detail

lednice whirlpool.jpg
1.7.2016 Rady a tipy

Jak vybrat ledničku s mrazákem?

Vybavujete si domácnost, vaše původní chladnička už vám dosloužila, nebo ji chcete vyměnit za novou, úspornější? Poradíme vám, jaké parametry při výběru zohlednit.

Zobrazit detail

mobilni_klimatizace.jpg
23.6.2016 Rady a tipy

Jak vybrat a nainstalovat mobilní klimatizaci

Letní vedra zahajují úder. Chcete se jim vyhnout alespoň doma? Pořiďte si mobilní neboli přenosnou klimatizaci. Poradíme vám s výběrem i rychlou montáží.

Zobrazit detail