18. 4. 2016  |  Novinky z AP Servisu  |  0 komentářů

Rodina Whirlpool na milánské výstavě EuroCucina 2016

12.-17. dubna 2016 jsme navštívili „Salone del Mobile Milano“. Jde o nejvýznamnější mezinárodní veletrh v oblasti vybavení domácností. Jeho tradice sahá až do roku 1961. Přečtěte si, jaké postřehy jsme si z výstavy přivezli.

Představení veletrhu a výstavy EuroCucina

Mezinárodní veletrh Salone del Mobile Milano 2016 byl přehlídkou skvostného designu i chytrých technologií budoucnosti. Ve více než 20 halách se představilo na 2 000 vystavovatelů. K neodmyslitelným součástem patří i výstava kuchyní EuroCucina, z níž nás nejvíce zajímal pavilon „FTK“, zaměřený na nejnovější kuchyňské technologie.

Chytrá domácnost jako hlavní téma u spotřebičů

Tématem č. 1 u domácích spotřebičů se jednoznačně stala chytrá domácnost neboli „smart home“. Propojení jednotlivých spotřebičů a jejich ovládání na dálku otevírá do budoucna obrovské možnosti. U řady činností nebudete muset jako uživatel vůbec asistovat, a zbyde vám tak víc času i energie na sebe.

Rodina Whirlpool Corporation představila designové i technologické novinky

Stánek rodiny značek Whirlpool se rozkládal na úctyhodné ploše 1 700 m2. Designéři jej navrhli jako bytový prostor, aby si mohli návštěvníci snáze představit a užít nové výrobky a technologie v reálném prostředí.

·       Whirlpool a 6. smysl live

Značka Whirlpool se zaměřila právě na chytré technologie a představila inovaci své vlajkové lodi – 6. smysl live. Své spotřebiče díky ní můžete například ovládat na dálku prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Z produktů předvedla například inteligentní indukční varné desky Smart Cook s asistovaným vařením.

 ·       KitchenAid uvedl ledničky do domácnosti

Pokud čekáte, až si budete moci ke svým malým pomocníkům KitchenAid dokoupit i velké, máte šanci – KitchenAid na výstavě představil nádherné retro ledničky, které barevně doplní stávající drobné spotřebiče.

·       Hotpoint představil vestavné spotřebiče ověnčené cenami

Na stánku Hotpoint se letos vyjímaly hlavně vestavné spotřebiče. Kombinují perfektně vyladěný design s nejmodernějšími funkcemi – právem se ocitly v hledáčku zákazníků i odborníků. Například nejnovější vestavná trouba se může pyšnit cenou Red Dot Design 2016.

·       Indesit a šikovná „Turn & Cook App“

Z vychytávek Indesit nás nejvíce zaujala šikovná aplikace Turn & Cook – ideální pro ty, kteří mají doma nějakou potravinu a hledají inspiraci, co z ní uvařit. S touto aplikací stačí surovinu vyfotit a mobil vám sám navrhne nejlepší recepty.

Přestože výstava neodhalila o moc více než veletrh IFA 2015 v Berlíně, výlet do Milána jsme si opravdu užili a už teď se těšíme, až vám všechny zmiňované novinky budeme moci nabídnout v našem e-shopu. Zatím se můžete podívat na fotogalerii z veletrhu Salone del Mobile Milano na Facebooku.


Přidat komentář


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz