26. 1. 2017  |  Novinky z AP Servisu  |  0 komentářů

Náš obchodní tým: Ta správná volba při výběru spotřebiče

Hlavním článkem naší firmy je oddělení prodeje, které vám bude pravou rukou při výběru nového spotřebiče do domácnosti i profesionálního provozu. Zastihnete nás v showroomu, na telefonu, e-mailu a sociálních sítích.

Jak vám pomůžeme?

Sledujeme aktuální trendy v oblasti domácích i poloprofesionálních spotřebičů. Doporučíme vám ten nejlepší pro vaše potřeby.

  • Rádi vás provedeme naším sortimentem, aby byl výběr toho správného pomocníka jednoduchý a rychlý. Poradíme i s volbou příslušenství a údržbou.
  • V případě odběru 3 a více kusů zboží zdarma zpracujeme cenovou nabídku.
  • Zajistíme všechny doplňkové služby pro váš spokojený nákup – prodlouženou záruku, dopravu i odbornou instalaci a servis. Dopravu spotřebičů nyní nabízíme po celé ČR zdarma. Doručujeme také na Slovensko.

Náš tým

  Jméno Pevná tel. linka
Eliška Vobořilová 227 191 730
  Patrícia Fleischhackerová 227 191 733
  Petr Svoboda 227 191 732

K dispozici jsme vám také na e-mailu info@apservispraha.cz a sociálních sítích.

Máte-li možnost, navštivte nás v showroomu v centru Prahy, kde na ploše přes 100 m2 vystavujeme aktuálně nejzajímavější spotřebiče a doplňky.

 

Interiér provozovny

 

Co se zákazníky nejčastěji řešíme?

Patrícia: Najčastejšie riešime dostupnosť a funkcie spotrebičov. Zákazníci chcú poradiť, keď si vyberú set spotrebičov sami, či sa k sebe tieto  hodia designom a funkciami.

Petr: Hodně časté jsou dotazy na dostupnost. A to i u spotřebičů, kde je v e-shopu uvedeno skladem – ihned k odeslání. To bude pravděpodobně způsobeno špatnou zkušeností z jiných obchodů. U nás se na tuto informaci můžete 100% spolehnout. Zboží odesíláme obratem, nebo v termínu podle vašich potřeb.

Jaké jsou možnosti objednání spotřebiče a dopravy?

Eliška: Objednávky přijímáme přes e-shop, e-mailem, telefonicky, ale samozřejmě také při osobní návštěvě naší prodejny. Je čistě na vás, jakou formu upřednostníte. Ceny spotřebičů jsou ve všech případech úplně stejné, dle našich internetových stránek www.spotrebice-whirlpool.cz.

Hned s vámi domluvíme i termín dopravy a montáže, pokud si ji budete přát. Pomůžeme i s vyřízením nákupu na splátky.

Jak se vyvíjejí trendy  v prodeji kuchyňských spotřebičů?

Patrícia: Momentálne vzrástol záujem o vestavané spotrebiče: rúry, mikrovlnné rúry, umývačky riadu a taktiež sušičky.  Zákazníci po novom roku zariaďujú nové kuchyne a rekonštruujú. Pripravujú sa na leto. Po vianociach sú výpredaje, zľavy na ktoré čakali.

Eliška: Ačkoli nyní nabízíme více značek (Hotpoint, Indesit, KitchenAid), největší oblibě se stále těší produkty Whirlpool.

Od jakého počtu kusů už se jedná o velkoobchodní objednávku, a jak probíhá nacenění?

Eliška: Od spuštění e-shopu v roce 2011 už neprovozujeme velkoobchod jako takový. Pokud máte zájem o odběr 3 a více kusů, nabízíme možnost individuální cenové nabídky. Stačí nám zaslat e-mailem soupis vybraných modelů, a my se pokusíme zaujmout lepší cenou, než jakou najdete na našich stránkách.

Patrícia: Najčastejšie naceňujeme vybavenie do celej kuchyne spolu s práčkou a sušičkou do kúpelne. Prípadne tvoríme cenové nabídky pre velkoodberateľov  a firmy, ktoré zariaďujú viacero kuchýň.

Jaká je otevírací doba showroomu?

Na prodejně na Francouzské 114 v Praze 10 jsme k zastižení kdykoli během otevírací doby, bez polední pauzy. Tedy každý všední den od pondělí do čtvrtka mezi 8–18 hod a v pátek pak od 8 do 15 hod.

Jak se k nám nejlépe dostat?

Tramvajemi č. 4 a 22 nebo autobusem č. 135 na zastávku Krymská. Prodejna už je odsud jen kousek směrem dolů z kopce. Pokud přijedete autem, máme vyhrazené parkovací místo. S naložením zboží vám rádi pomůžeme.

 

 

Tipy pro hladký nákup spotřebičů:

  • Vybírejte podle využití – produkty do domácnosti mají úplně jiné funkce a konstrukci než poloprofesionální provozní vybavení.
  • Sledujte odlišnosti jednotlivých designových řad – i drobné detaily (tvary madel, šroubky, barevný odstín) mohou sehrát na celkovém dojmu z vaší kuchyně velkou roli.
  •  – pokud najdete u zboží v našem e-shopu tuto ikonku, máme ho vystavené přímo na prodejně. Můžete si jej přijít prohlédnout i osahat :)
  • Není skladem – poslat dotaz“ – najdete-li u vybraného spotřebiče tuto informaci, je nejlepší využít pro dotaz na dostupnost webového formuláře, do kterého se dostanete kliknutím. Jde o nejrychlejší způsob, jak dostupnost zjistit. Ověřujeme ji totiž přímo u oficiálního zastoupení značek Whirlpool v ČR.

Volné místo v našem týmu

Do našeho týmu rádi uvítáme nového člena/členku, který/která usedne na volnou židli po kolegyni, která odchází na mateřskou dovolenou.

Pokud tě zajímá svět spotřebičů a interiérového vybavení, pošli své CV na adresu info@apservispraha.cz. Těšíme se!


Přidat komentář


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz