Záruční program Infinity

Zákonem stanovená záruka na všechny spotřebiče nabízené na území České republiky, je 2 roky. Pokud v té době dojde k poškození některé ze součástek spotřebiče, společnost, která vám jej prodala, zajistí adekvátní náhradu, tedy opravu, či výměnu.

Mnohem častěji však k těmto poruchám dochází až po uplynutí dvouleté lhůty. Co potom? Přístroj musíte nechat opravit na vlastní náklady, které rozhodně nebývají malé. Ale máte i jinou možnost!

Jakou?

Zakupte si jakýkoli spotřebič značky Whirlpool a my vám k němu nabídneme prodloužení záruky na 5, nebo dokonce 8 let! To je skutečně dlouhá doba. Spočítejte si, kolik byste za takovou dobu pravděpodobně dali za opravy a výměny náhradních dílů. Tyto peníze nyní můžete využít mnohem smysluplněji!

Program Infinity

Společnost Whirlpool připravila program Infinity, neboli možnost prodloužit si záruku zakoupeného spotřebiče až na 5, nebo 8 let, pro své klienty, kteří chtějí mít jistotu, že i po uplynutí běžné záruční doby o ně a jejich spotřebiče bude postaráno v profesionálním a autorizovaném servisu a že za peníze investované do nákupu kvalitního výrobku obdrží i odpovídající doprovodné služby.

Jak program funguje

Po zakoupení jakéhokoli spotřebiče máte možnost zakoupit si jeden ze servisních kontraktů neboli prodloužené záruky. Pro tuto službu se můžete rozhodnout až do doby, než vyprší běžná záruční lhůta. Jinak řečeno prodlouženou záruku si můžete koupit ještě 2 roky po zakoupení spotřebiče.

Ale pozor! Pokud se pro tuto službu rozhodnete do 30 dnů od koupě produktu, je cena programu Infinity mnohem výhodnější!

Stačí se tedy rozhodnout, zda raději zvolíte 5letý servisní kontrakt na plný servis, nebo 8letý vztahující se na náhradní díly.

Jaké výhody Infinity přináší

 

5 let plného servisu navíc

Jak již bylo řečeno, 5letá záruka vám garantuje plný servis v autorizovaných provozovnách Whirlpool. Během této lhůty vám budou zcela bezplatně opraveny jakékoli závady na spotřebiči. Neplatíte ani práci zkušeného mechanika ani náhradní díly!

Náhradní díly po dobu 8 let zdarma

Ještě o 3 roky delší prodloužená záruka se vztahuje na veškeré náhradní díly, které by váš spotřebič mohl potřebovat. Výhradně originální náhradní díly vám vymění náš odborný personál. Platíte pouze jeho práci, nikoli potřebné součástky, které jsou obvykle to nejdražší na celé opravě!

Jak získat tyto výhody?

Cesta ke všem zmíněným benefitům je velmi jednoduchá! Stačí se zaregistrovat pomocí registračního formuláře Infinity. Vyplňte své kontaktní údaje a nezapomeňte přidat identifikační údaje o spotřebiči – modelové a sériové číslo, které najdete na štítku výrobku. A uhraďte příslušnou cenu za požadovanou službu. My vám následně zašleme „Certifikát o servisním kontraktu“.

Nabízíme vám bezplatné služby v nejvyšší kvalitě a mnoho let bez starostí! Svých zákazníků si vážíme a chceme pro ně to nejlepší!


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz