Autorizovaný prodejce a servis spotřebičů všech značek společnosti Whirlpool - Indesit, Whirlpool, Hotpoint, Bauknecht a KitchenAid

„AP Servis, s.r.o. je již od roku 1991 významným prodejcem a jedním z největších servisních partnerů společnosti Whirlpool a celého jejího portfolia na českém trhu. To nyní tvoří značky Whirlpool, Indesit a Hotpoint.

Kromě profesionálního poradenství, záručního i pozáručního servisu a prodeje velkých domácích spotřebičů, nabízí zákazníkům společnost AP Servis také prodej a servis klimatizací a poloprofesionálních spotřebičů, prodej náhradních dílů, příslušenství a čisticích a mycích prostředků značky Wpro.

Jsme velice hrdí na toto dlouhodobé komplexní partnerství, jehož kvalita je pro zákazníky na první pohled patrná také v pražském showroomu, kde jsou vždy zastoupeny ty nejdůležitější novinky a klíčové produkty všech značek. Jako ambassador portfolia Whirlpool odráží AP Servis strategii společnosti a přináší zákazníkům to nejlepší.

Kvalita servisu je podpořena také profesionálním poradenstvím a ochotným přístupem, který zajišťuje stabilní tým proškolených odborníků s dlouhodobou znalostí portfolia Whirlpool. Vzájemné spolupráce si velmi vážíme, těšíme se na její další rozvoj a zároveň zákazníkům garantujeme, že spojení Whirlpool a AP Servis je skvělou volbou pro vybavení jejich domácnosti."

Lukasz Sylwester, generální ředitel společnosti Whirlpool ČR a SR 

Největší specializovaný showroom spotřebičů Whirlpool v centru Prahy

V moderním showroomu AP servis mohou zákazníci za asistence vyškolených profesionálů vybírat z několika desítek vystavených spotřebičů značek společnosti Whirlpool. Vidět lze nejen modely ze standardní nabídky, ale také nejaktuálnější novinky ze segmentu volně stojících i vestavných spotřebičů, a to bezprostředně po jejich uvedení na trh. Kompletní nabídku pak zprostředkovává také přehledný web.

Široká nabídka, krátká doba dodání

Nespornou výhodou je také dluhodobě vysoká skladová zásoba zboží a s ní související možnost rychlého dodání včetně doručení s výnosem nebo s odbornou montáží. To platí nejen při nákupu spotřebičů všech značek, ale také náhradních dílů a příslušenství značky Whirlpool Professional.

Komplexní servis

Díky profesionálním službám a širokému portfoliu společnosti AP Servis nalezne zákazník vše potřebné na jednom místě - počínaje odbornou asistencí při výběru ze široké nabídky spotřebičů a možností prohlédnout si širokou škálu modelů v kamenné prodejně, přes rychlé dodání a služby s ním spojené až po údržbu spotřebičů a rychlé záruční i pozáruční opravy.

Máte na nás jakékoli dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz