Pračky a sušičky

Čtyřčlenná rodina vypere za rok až 300 praček prádla. Myslete na to při výběru pračky. A pokud nechcete zápasit s plísní v bytě, rovnou si kupte i sušičku. Ideální řešení pro menší domácnosti pak představuje sušička a pračka v jednom.

Co hraje při výběru pračky prim

Umístění pračky představuje alfu i omegu jejího nákupu. Dobře si promyslete, kam chcete v bytě pračku umístit. Pyšníte se koupelnou o rozměrech tanečního sálu? Sáhněte po klasické samostatně stojící pračce s předním plněním. Bojujete v bytě o každý centimetr volného místa? V tom případě si nebudete moct vynachválit pračku s horním plněním, která prádlo skvěle vypere a přitom nezabere moc prostoru. Čím větší pračka, tím víc prádla pojme. V případě početné rodiny vybírejte pračku s větším bubnem, ať neperete prádlo po jednom ručníku dnem i nocí.

Perte s rozmyslem

Před nákupem prozkoumejte prací programy a uvědomte si, jaké užijete a na které prát nikdy nebudete. Potřebujete obden přemáchnout oblečení do práce nebo věčně odstraňujete skvrny po přesnídávkách z dětského oblečení? Díky dobře vybrané pračce se navždy zbavíte otravného přepírání v ruce. Klidně do ní můžete dát vyprat i vlněné svetry či bílé krajkové spodní prádlo. Nezapomeňte použít kvalitní prací gel nebo prášek. Pravidelně také používejte odstraňovač vodního kamene a s klidem můžete z hlavy vypustit číslo na opraváře.

Sušička nad zlato

Věšák na prádlo strčte směle do skříně - kdo jednou sušičku zažil, už nechce jinak. Během chvilky vykouzlí z rance mokrého prádla nadýchané a voňavé oblečení, které nemusíte žehlit. A pokud vlastníte domácího mazlíčka, oceníte i její téměř nadpřirozenou schopnost zbavit oblečení chlupů.

Současné sušičky umí mnohem víc než jen usušit prádlo – třeba refresh program zbaví prádlo nepříjemného zápachu. Což oceníte především tehdy, když se vrátíte z ranního joggingu nebo ze zakouřeného baru. Nemáte doma místo pro samostatnou sušičku? Nezoufejte a vyberte si pračku kombinovanou se sušičkou. Šikovné "pračky sušičky" v sobě spojují výhody obou spotřebičů a vejdou se i do omezených prostor panelákových koupelen. 


Pračky a sušičky


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz