Naše výhody

Kamenná prodejna

V naší kamenné prodejně najdete největší počet spotřebičů značek Whirlpool, Hotpoint, Indesit, Bauknecht a KitchenAid na jednom místě. Vše si můžete samozřejmě sami prohlédnout. Zároveň jsou vám k dispozici naši zkušení pracovníci, kteří vám vždy ochotně poradí a pomohou vyřešit jakýkoli problém.

Autorizovaný prodejce

Výběr vhodného spotřebiče není vždy snadná záležitost. S námi to ale hravě zvládnete! Díky mnohaletým zkušenostem a bohatým znalostem značek rodiny Whirlpool Corporation vám nabízíme zaručeně nejlepší služby a kvalifikovanou pomoc.

Značkový servis

Víte, jak zajistit svému spotřebiči dlouhou životnost? Svěřte ho do rukou značkového servisu! Naši pracovníci jsou speciálně školeni a mají perfektní znalosti všech nabízených spotřebičů i příslušenství. Originální díly jsou zárukou kvality.

Komplexní služby

Jsme si vědomi, že každý z našich klientů má rozdílné potřeby. Všechny nabízené produkty si můžete zakoupit jak v našem e-shopu, tak v kamenné prodejně, a to za stejné ceny. K dispozici jsou vám naši kvalifikovaní pracovníci, kteří vám se vším poradí. Využít můžete také autorizovaného servisu, či si u nás zakoupit náhradní díly a doplňky Wpro.

Profesionalita

Více než 20 let praxe v oboru je garancí bohatých zkušeností, vysoké odbornosti a špičkové kvality našich služeb. Naši pracovníci si dlouhodobě udržují vysoké znalosti o dění napříč celým odvětvím a jsou tak schopni vám poradit a pomoci s jakýmkoli problémem.

Prodloužená záruka

V rámci programu Infinity máte jedinečnou možnost prodloužit si záruku k zakoupenému spotřebiči z 2 až na 5, nebo dokonce 8 let! Zbavte se starostí s případnými opravami poškozených součástí spotřebiče, uděláme to pro vás zdarma.

Kvalitní produkty

Výrobky značek rodiny Whirlpool Corporation se pyšní mnohaletou tradicí a bohatými zkušenostmi. Díky tomu máte jistotu opravdu vysoké úrovně zpracování. Nejmodernější technologie a inovativní design si jistě najdou místo ve vaší domácnosti. 

Naše značky

Vyberte si z produktů předních výrobců kuchyňských spotřebičů.

Whirlpool Bauknecht Kitchen Aid WPro

Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz