5. 8. 2016  |  Rady a tipy  |  0 komentářů

3 důvody, proč si pořídit spotřebiče v setu

Neplaťte za nové spotřebiče víc, než je nutné. Pomocníky do domácnosti se vyplatí kupovat v setech. A to nejen po stránce finanční, ale i díky jednotnému designu a praktické instalaci.

1. Ušetříte

Podle údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ) jsou domácí spotřebiče 3. nejčastějším sortimentem, který nakupujeme online. A není divu. Ceny jednotlivých produktů jsou většinou daleko přívětivější než v kamenných obchodech. Za set spotřebičů pak zaplatíte ještě méně: Není výjimkou, že vás jednotlivé kusy v sadě vyjdou i o více než 20 % levněji!

TIP: Nevíte, jakou značku spotřebičů zvolit? V oblasti bílé techniky jsou sázkou na jistotu už tradiční sety Whirlpool s úsporným 6. smyslem. Skvěle je hodnotí jak čeští spotřebitelé, tak i nezávislé průzkumy.

2. Vše vám bude pěkně ladit

Jednotlivé sety skládají prodejci pečlivě z produktů stejné designové řady, nebo z výrobků, které k sobě vizuálně i rozměrově pasují. Před nákupem se tak nemusíte věnovat pracnému proměřování a zjišťování, jestli spolu budou jednotlivé kusy ladit – vše už pro vás zařídil prodejce. A navíc se vyhnete neestetické různorodosti spotřebičů, kdy má každý model jiný odstín nebo odlišné ovládací prvky. Právě detaily – jako je tvar hran nebo jednotlivých úchytek či knoflíků – totiž dotvářejí celkový dojem. V setu k sobě vše pěkně ladí a vytváří příjemně kompaktní celek.

TIP: Pokud si chcete pořídit sadu, ve které budou pouze produkty stejné designové řady, podívejte se do naší nabídky setů spotřebičů podle designu. Vyberou si milovníci tradiční, moderní i rustikální kuchyně. Výsledný dojem bude takřka profesionální!

3. Kuchyni budete mít vybavenou během jednoho dne

Další nespornou výhodou je stejné datum doručení. Pokud rekonstruujete kuchyň, nebo vybavujete rovnou celý byt, mohou být postupné změny a neustálý nepořádek značně unavující. Když si ale objednáte sadu spotřebičů, budete je mít pěkně pohromadě v jeden den. Vše se rovnou nainstaluje, zapojí a uklidí.

Jaké komplety si u nás můžete objednat

Nabízíme jak klasické volně stojící sety spotřebičů, tak i velmi oblíbené vestavné sety. Skládají se z běžných kuchyňských i koupelnových pomocníků (praček či sušiček). Kromě výrobků Whirlpool u nás najdete i další známé značky – třeba Indesit, Hotpoint, Bauknecht či malé spotřebiče KitchenAid.

TIP: Plánujete pořídit si nový kuchyňský robot? Pořiďte si ho v praktickém setu i s příslušenstvím, které tak získáte za zlomek běžné ceny. Připravili jsme pro vás vysoce kvalitní sety Kitchen Aid, které hrají všemi barvami.

Nenašli jste set spotřebičů podle svých představ?

Žádný problém. Navštivte náš konfigurátor setů. Jednoduše vyberte preferovanou značku a druhy spotřebičů, které potřebujete (pračka, sušička, chladnička…). K tomu dodejte představu o ceně a my pro vás připravíme nabídku na míru.

Ke všem produktům nabízíme také značkové příslušenství WPro a autorizovaný záruční i pozáruční servis – a to včetně maloobchodního prodeje náhradních dílů. Užívejte si vaření ve své nové kuchyni a péči o spotřebiče nechte na nás!


Přidat komentář


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz