20. 2. 2018  |  Novinky z AP Servisu  |  0 komentářů

Nová zážitková prodejna KitchenAid v Londýně: Tu nesmíte minout

Chystáte se do Londýna? Stavte se v nově otevřeném „Experience Store KitchenAid“: prezentaci toho top kuchyňského vybavení z dílny nejprémiovější značky z rodiny Whirlpool Corporation.

Špičkový výkon, exkluzivní materiály, ikonický design…Není nic, co by návrháři KitchenAid nevyladili do puntíku. Legendárního výkonného robota Artisan v mnoha barvách milují hospodyně i profesionální kuchaři z celého světa. Sortiment malých pomocníků postupně doplňují i první ledničky a stylové vestavné spotřebiče. Český trh na jejich uvedení zatím čeká.

Co se z článku dozvíte:

Za vším hledej ženu…

Vše začalo nápadem jedné ženy – Josephine Cochraneové, kterou štvalo věčné mytí špinavého nádobí. V roce 1886 proto navrhla myčku poháněnou motorem. První modely prodala do luxusních amerických hotelů a těsně před svou smrtí vymyslela i menší verzi pro domácnosti.

Na práci Josephine navázal v roce 1919 inženýr Herbert Johnson z Ohia. Pozoroval pekaře, který se pracně lopotil se zaděláváním těsta obyčejnou lžící. Doma pak nakreslil mixér poháněný motorem. Když ho dal vyzkoušet své ženě, zvolala: „I don’t care what you call it, it’s the best kitchen aid I’ve ever had.“ V překladu: Je mi jedno, jak ten stroj nazýváš, ale je to nejlepší kuchyňský pomocník, jakého jsem kdy měla. Dnes už legendárního mixéru se během 3 let prodalo přes 20 000 kusů. Používal ho i Henry Ford nebo John Barrymore.

Tak vznikla značka KitchenAid. Dnes spolupracuje s nejlepšími designéry a kuchaři světa. Společně přichází stále s novými nápady, které inspirují gurmánský svět.

Ikonický robot Artisan

Opravdovou slávu značce vynesl nástupce prvního mixéru: ikonický robot Artisan. První verze, jak ji známe dnes, vznikla ve 30. letech minulého století. Světe div se – původní design byl tak geniální, že se až na drobné obměny drží dodnes. Celosvětový boom přišel v roce 1994, kdy KitchenAid rozšířil paletu barevných variant, a rozzářil tak dosud bílý svět kuchyňských spotřebičů. Zářivé barvy se staly synonymem značky KitchenAid – stejně jako důraz na detail.

Nově otevřený zážitkový showroom v Londýně


Na prestižní adrese Wigmore Street 98 spatříte úchvatnou prezentaci toho nejlepšího, co KitchenAid nabízí. „Experience Store“ se rozkládá hned na 2 patrech. Vystavené produkty si tu můžete osahat a některé vyzkoušet i „na vlastní jazýček“. Šikovné hostesky vám uvaří dobrou kávu nebo pozvou na kulinářské show a kurzy vaření v hlavní roli s produkty KitchenAid.

experience store londýn

  • V přízemí najdete představení toho nejlepšího z dílny KitchenAid včetně ikonického robotu v nadživotní velikosti.
  • V 1. patře pokračuje výstava produktů doplněná o návrhy reálných kuchyní, kde si můžete spotřebiče vyzkoušet nebo se podívat na ukázky vaření.

Aktuální akce v „Experience store“ sledujte na oficiálních stránkách KitchenAid.

Značka KitchenAid na českém trhu

robot artisan barvy

Toužíte po mixéru nebo robotu této legendární značky? Žádný problém. Nabízíme vám všechny produkty KitchenAid dostupné pro český trh. Sortiment nedávno doplnil i dlouho očekávaný robot Artisan v miniverzi v 6 nádherných zářivých barvách.

České republice bohužel stále chybí oficiální zastoupení této prémiové značky z rodiny Whirlpool Corporation. Stejně tak nemáme k dispozici ani kompletní sortiment. Netrpělivě očekáváme například příchod ledniček nebo nádherných vestavných spotřebičů. V londýnském showroomu je uvidíte v klasickém nerezu i dechberoucím černém lesku.

Z nabídky KitchenAid pro český trh doporučujeme

Děkujeme místnímu zastoupení v Londýně za nezapomenutelnou prohlídku Experience Store. Až budete v britské metropoli, rozhodně si nenechte tuto gastronomicko-technologickou lahůdku ujít.


Přidat komentář


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz