13. 9. 2017  |  Novinky z AP Servisu  |  0 komentářů

Máme nový blog

Zákazníkům a čtenářům se snažíme vycházet co nejvíce vstříc, a proto jsme se rozhodli pro redesign blogu dle vašich připomínek. Moc si vaší zpětné vazby vážíme. Díky ní jsme pro vás mohli připravit mnohem lepší a zajímavější blog. Největší změny jsme rozepsali níže.

Přehlednější kategorizace

Připravili jsme pro vás přehlednější kategorizaci článků, ať si můžete jednotlivá témata pohodlně procházet. Kategorie jsme rozdělili na naše Novinky, Rady a tipy, Technologie a Recepty. Do budoucna pro váš připravujeme další kategorie, ale to si zatím necháme jako překvapení.

Kategorie blogu

Hodně jsme zapracovali na štítcích, aby už vám žádný článek z daného tématu neunikl. Stačí se jen v pravé straně dole prokliknout na téma, které vás zajímá, a uvidíte všechny články. 

Nejoblíbenější články a Nejčtenější články měsíce

Vaše připomínky jsme vyslyšeli a připravili jsme pro vás výpis nejoblíbenějších článků. Speciálně jsme také zavedli sekci Nejčtenější články měsíce, ať vidíte, co mezi vámi čtenáři nejvíce frčí. Pro nás je to perfektní zpětná vazba, co se vám líbí. Z těchto témat budeme připravovat další články. 

Prezentace autora

Nyní u každého článku prezentujeme autora, abyste lépe věděli, kdo vám z našeho týmu a týmu externistů novinky přináší. Autoři si na obsahu dávají záležet, a pokud se vám jejich články líbí, můžete se podívat na jejich detail, například /blog/autori/zuzana-vesela/. Zde najdete všechny články. Ty nejčtenější jsme pro vás zvýraznili. Dokonce jsme pro vás připravili prezentaci všech našich autorů /blog/autori/, kde nyní pracujeme na doplnění více informací o každém autorovi. 

Délka čtení článku

Čas je pro nás všechny důležitý. Proto je pro nás zásadní, abychom vás o čas neokrádali, ale abychom vám za minimum času přinesli maximum informací. Proto jsme u článků přidali znázornění délky času, kolik vám čtení článku zabere. Máte jen 2 minuty? Nevadí, vyberte si podle toho článek. 

Větší fotografie

Velice častou připomínkou byla velikost fotografie, které jsme měli kolikrát opravdu malé. To už nyní nebude a snažíme se pro vás hledat kvalitní fotografie, které vám celou atmosféru článku co nejvíce přiblíží. 

Zapojte se, komentujte

Nyní se můžete zapojit do diskuzí pod každým článkem. Pokud máte jakýkoliv dotaz, naši specialisté se vám budou ihned věnovat. Zkuste to. 

Jak to celé probíhalo? Vyjádření našeho specialisty na UX Jana Kvasničky

Z připomínek jsme věděli, že blog není ideálně zpracovaný a chtěli jsme to změnit. Proto jsme začali aktivněji sbírat zpětnou vazbu, abychom jej mohli připravit pro čtenáře co nejvíce atraktivní. Jednotlivé návrhy jsme testovali se zákazníky a na výsledku je jejich zásah opravdu znát, což je perfektní. Blog je plně responzivní a nachází se zde nové části, které návštěvníkovi pomohou v orientaci ve všech tématech. Moc se těším na sbírání připomínek na nový blog. V úpravách budeme pokračovat. 


Přidat komentář


Navigace

Katalog produktů


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@spotrebice-whirlpool.cz