Novinky z AP Servisu

akce-tablety-jar-platinum-k-myckam-whirlpool.jpg

AKCE: Kapsle Jar Platinum k vybraným myčkám Whirlpool na 6 měsíců zdarma

Ve spolupráci se značkami Whirlpool a Jar jsme pro vás připravili další předvánoční akci. K populárním modelům myček Whirlpool nyní získáte jako dárek kapsle Jar Platinum až na půl roku mytí. Užijte si dokonale čisté, voňavé nádobí!

Zobrazit detail

soutez-o-rychlovarnou-konvici.jpg

Předvánoční soutěž o rychlovarnou konvici KitchenAid

Vánoce se kvapem blíží. Pilné hospodyňky plánují úklid a mnozí už mají vymyšlené i první dárky. Nalaďte se s námi předvánoční soutěží! Stačí jediný komentář na Facebooku a krásná konvice může putovat k vám.

Zobrazit detail

marek-proche.png

Vedoucí skladu náhradních dílů Marek Proche: „V AP Servisu mě baví lidé i celková atmosféra.“

Dalším nepostradatelným členem našeho týmu je Marek Proche. Zkušenosti v AP Servisu sbírá už od roku 2000. Úzce spolupracuje se servisními partnery. S výběrem náhradních dílů a příslušenství rád pomůže i všem ostatním zákazníkům.

Zobrazit detail

ifa-1.jpg

Reportáž z veletrhu IFA 2016: Chytrá domácnost se stává skutečností

O konektivitě a řízení spotřebičů na dálku se mluví už od roku 2014. Není divu, že se „smart home“ neboli chytrá domácnost stala i ústředním tématem největšího veletrhu spotřební a bílé elektroniky v Evropě. Co přinesla IFA 2016 ve spojení s kuchyňskými spotřebiči rodiny Whirlpool?

Zobrazit detail

jiri_fuller.png

Specialista na náhradní díly Jiří Fuller: „S každým zákazníkem se dá dohodnout.“

Co stojí za odborností AP Servisu? Především zkušenosti a stabilita týmu. Každý tu má svou úzkou specializaci, které se dlouhodobě věnuje. Třeba prodejce náhradních dílů Jiří Fuller k nám nastoupil hned po škole. A dnes tomu bude už 20 let!

Zobrazit detail

servis-whirlpool.cz.png

Přinášíme revoluci v objednávání náhradních dílů a příslušenství

Jako zatím jediný evropský e-shop máme nyní databázi napojenou přímo na výrobce. Na stránkách www.servis-whirpool.cz tak nově najdete spotřebiče rozkreslené do posledního šroubku s možností objednání dílů a příslušenství. Kvůli každé drobnosti už nemusíte volat technika.

Zobrazit detail

salone.jpg

Rodina Whirlpool na milánské výstavě EuroCucina 2016

12.-17. dubna 2016 jsme navštívili „Salone del Mobile Milano“. Jde o nejvýznamnější mezinárodní veletrh v oblasti vybavení domácností. Jeho tradice sahá až do roku 1961. Přečtěte si, jaké postřehy jsme si z výstavy přivezli.

Zobrazit detail