Novinky z AP Servisu

marek-proche.png

Vedoucí skladu náhradních dílů Marek Proche: „V AP Servisu mě baví lidé i celková atmosféra.“

Dalším nepostradatelným členem našeho týmu je Marek Proche. Zkušenosti v AP Servisu sbírá už od roku 2000. Úzce spolupracuje se servisními partnery. S výběrem náhradních dílů a příslušenství rád pomůže i všem ostatním zákazníkům.

Zobrazit detail

ifa-1.jpg

Reportáž z veletrhu IFA 2016: Chytrá domácnost se stává skutečností

O konektivitě a řízení spotřebičů na dálku se mluví už od roku 2014. Není divu, že se „smart home“ neboli chytrá domácnost stala i ústředním tématem největšího veletrhu spotřební a bílé elektroniky v Evropě. Co přinesla IFA 2016 ve spojení s kuchyňskými spotřebiči rodiny Whirlpool?

Zobrazit detail

jiri_fuller.png

Specialista na náhradní díly Jiří Fuller: „S každým zákazníkem se dá dohodnout.“

Co stojí za odborností AP Servisu? Především zkušenosti a stabilita týmu. Každý tu má svou úzkou specializaci, které se dlouhodobě věnuje. Třeba prodejce náhradních dílů Jiří Fuller k nám nastoupil hned po škole. A dnes tomu bude už 20 let!

Zobrazit detail

servis-whirlpool.cz.png

Přinášíme revoluci v objednávání náhradních dílů a příslušenství

Jako zatím jediný evropský e-shop máme nyní databázi napojenou přímo na výrobce. Na stránkách www.servis-whirpool.cz tak nově najdete spotřebiče rozkreslené do posledního šroubku s možností objednání dílů a příslušenství. Kvůli každé drobnosti už nemusíte volat technika.

Zobrazit detail

salone.jpg

Rodina Whirlpool na milánské výstavě EuroCucina 2016

12.-17. dubna 2016 jsme navštívili „Salone del Mobile Milano“. Jde o nejvýznamnější mezinárodní veletrh v oblasti vybavení domácností. Jeho tradice sahá až do roku 1961. Přečtěte si, jaké postřehy jsme si z výstavy přivezli.

Zobrazit detail

bannery_cb_2016_851x315_cz.jpg

Jarní akce Cashback startuje: Ušetřete až 1 500 Kč nákupem spotřebičů

Plánujete koupi nové pračky, sušičky, chladničky nebo třeba sporáku? Právě teď je ten nejlepší čas. Při koupi vybraných spotřebičů značek Whirlpool a Hotpoint dostanete až 1 500 Kč zpět.

Zobrazit detail

lednice.jpg

AP Servis: Proč jsou důležité servisní štítky a kde je najít?

Prodejem spotřebiče to u AP Servisu nekončí. Zůstáváme vám k ruce, i když potřebujete servis, opravu, náhradní díl nebo doplněk ke svému spotřebiči z rodiny Whirlpool Corporation. Potřebujeme k tomu ale znát jeho servisní číslo.

Zobrazit detail